Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: User
de: Benutzer

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Voting
de: Bewertung

en: Comment
de: Kommentar

en: Vote
de: Stimme

en: Number of votes
de: Anzahl der Stimmen

en: (more)
de: (mehr)

en: View voting results
de: Abstimmungsergebnisse anzeigen
