Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Voting
es: Votación

en: Comment
es: Comentario

en: Vote
es: Votar

en: Number of votes
es: Cantidad de votos

en: View voting results
es: Ver resultados de votaciones
