Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Voting
hu: Szavazás

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Vote
hu: Szavazat

en: Number of votes
hu: Szavazatok száma

en: (more)
hu: (bővebben)

en: View voting results
hu: Szavazás eredményének megtekintése

en: undo
hu: visszavonás
