Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User
ro: Utilizator

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Voting
ro: Votare

en: Comment
ro: Comentariu

en: Vote
ro: Votează

en: Number of votes
ro: Numărul de voturi
