Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Comment
sk: Komentár

en: Vote
sk: Hlasovať

en: View voting results
sk: Zobraziť výsledky hlasovania
