Reputation (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User
tr: Kullanıcı

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Voting
tr: Oylama

en: Comment
tr: Yorum

en: Vote
tr: Oy ver

en: View voting results
tr: Oylama sonuçlarını görmek
