Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User
ar: المستخدم

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Day
ar: باليوم

en: Hour
ar: الساعة

en: Visitor
ar: الزائر
