Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: User
be: Карыстальнік

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: Hour
be: Гадзіна

en: Visitor
be: Наведвальнік
