Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Year
bo: ལོ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Visitor
bo: ཀློག་མཁན
