Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User
bs: Korisnik

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Hour
bs: Sat

en: Visitor
bs: Posjetilac
