Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: User
ca: Usuari

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: Hour
ca: Hora

en: Visitor
ca: Visitant
