Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: Day
cs: Den

en: Hour
cs: Hodina

en: Visitor
cs: Návštěvník
