Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: Day
cy: Dyddiad

en: Hour
cy: Awr

en: Visitor
cy: Ymwelydd
