Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User
da: Bruger

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: Day
da: Dag

en: Hour
da: Time

en: Visitor
da: Besøgende
