Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User
el: Χρήστης

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Day
el: Ημέρα

en: Hour
el: Ώρα

en: Visitor
el: Επισκέπτης

en: User id
el: Id χρήστη
