Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User
eo: Uzanto

en: Year
eo: Jaro

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Hour
eo: Horo

en: Visitor
eo: Vizitanto
