Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: User
es: Usuario

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Day
es: Día

en: Hour
es: Hora

en: Visitor
es: Visitante

en: User id
es: Id de usuario

en: User relationship
es: Relación de usuario
