Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User
et: Kasutaja

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Day
et: Päev

en: Hour
et: Tund

en: Visitor
et: Külastaja
