Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: Day
eu: Eguna

en: Hour
eu: Ordu

en: Visitor
eu: Bisitaria
