Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User
fi: Käyttäjä

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Day
fi: Päivä

en: Hour
fi: Tunti

en: Visitor
fi: Vierailija
