Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: User
fr: Utilisateur

en: Year
fr: Année

en: Month
fr: Mois

en: Day
fr: Jour

en: Hour
fr: Heure

en: Visitor
fr: Visiteur

en: User id
fr: Identifiant de l'utilisateur
