Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User
gl: Usuario/a

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Day
gl: Día

en: Hour
gl: Hora

en: Visitor
gl: Visitante
