Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User
he: משתמש

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Day
he: יום

en: Hour
he: שעה

en: Visitor
he: אורח

en: User agent
he: סוכן המשתמש
