Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: Hour
hi: घंटा

en: Visitor
hi: आगंतुक
