Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User
hr: Korisnik

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Day
hr: Dan

en: Hour
hr: Sat

en: Visitor
hr: Posjetitelj
