Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: User
hu: Felhasználó

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Day
hu: Nap

en: Hour
hu: Óra

en: Visitor
hu: Látogató

en: User agent
hu: Ügyfél

en: User relationship
hu: Felhasználói kapcsolat
