Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: User
hy: Օգտագործող

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: Hour
hy: Ժամ
