Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User
is: Notandi

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: Day
is: Dagur

en: Hour
is: Klukkustund

en: Visitor
is: Gestur
