Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: User
ja: ユーザー

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Day
ja: 日

en: Hour
ja: 時

en: Visitor
ja: 訪問者

en: User agent
ja: ユーザエージェント

en: User id
ja: ユーザーID
