Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: User
jv: Panganggo

en: Year
jv: Tahun

en: Month
jv: Wulan

en: Day
jv: Dina

en: Visitor
jv: Dhayoh
