Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Visitor
km: អ្នក​ទស្សនា
