Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Day
kn: ದಿನ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ
