Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Year
ku: ساڵ

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Visitor
ku: میوان
