Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User
lt: Narys

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Hour
lt: Valanda

en: Visitor
lt: Svečias
