Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: User
lv: Lietotājs

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Day
lv: Diena

en: Hour
lv: Stunda

en: Visitor
lv: Apmeklētājs

en: User agent
lv: Lietotāja aģents
