Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Visitor
mn: Зочин
