Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Hour
my: နာရီ

en: Visitor
my: လာရောက်လည်ပတ်သူ
