Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Visitor
ne: आगंतुक
