Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User
oc: Utilizaire

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: Hour
oc: Ora
