Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Day
pl: Dzień

en: Hour
pl: Godzina

en: Visitor
pl: Odwiedzający

en: User agent
pl: Przeglądarka

en: User id
pl: Id użytkownika
