Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: User
ru: Пользователь

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: Day
ru: День

en: Hour
ru: Час

en: Visitor
ru: Посетитель

en: User id
ru: ID пользователя
