Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Hour
si: පැය
