Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User
sk: Používateľ

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Day
sk: Deň

en: Hour
sk: Hodina

en: Visitor
sk: Návštevník
