Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User
sv: Användare

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Day
sv: Dag

en: Hour
sv: Timma

en: Visitor
sv: Besökare

en: User id
sv: ID för användare
