Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: User
ta: பயனர்

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Hour
ta: மணி

en: Visitor
ta: பார்வையாளர்
