Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User
te: వాడుకరి

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Hour
te: గంట
