Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Day
th: วัน

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Visitor
th: ผู้เยี่ยมชม
