Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: User
tr: Kullanıcı

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Day
tr: Gün

en: Hour
tr: Saat

en: Visitor
tr: Ziyaretçi

en: User relationship
tr: Kullanıcı ilişkisi
