Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: User
uk: Користувач

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Day
uk: День

en: Hour
uk: Година

en: Visitor
uk: Відвідувач

en: User agent
uk: User Agent

en: User id
uk: ID користувача
