Request statistics (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: User
vi: Người dùng

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Day
vi: Ngày

en: Hour
vi: Giờ

en: Visitor
vi: Khách
